Červenec + Srpen 2017

Golf časovka

Červenec odstartoval MTB biatlonovým závodem v Postřekově, kde zvítězily Kateřina Chytilová (U11ž) i její starší sestra Adéla (U15ž). Seriál kombinující horská kola a střelbu ze vzduchovek pokračuje 17.9. mistrovským závodem v Hradčanech u Chlumčan. Pal Cup pokračoval osmým závodem 5.8. časovkou na golfu, pro kategorie do 11 let to bylo zároveň finále, ostatní čeká ještě závod na Čerchov. Kateřina Chytilová U11ž) se tak celkově umístila třetí. Vojta Ježek byl na golfové časovce druhý, Radka Beranová čtvrtá, 8.místo Lukáš Kubík a 4.místo Marcel Beran. Lukáš Kubík se 12.8. vydal vyzkoušet karlovarský maraton Kolo pro život a hned z toho bylo parádní třetí místo v kategorii. 19.8. pokračoval dětský Talent Cup v Blovicích, po pěti závodech je průběžně čtvrtá Kateřina Chytilová, pátý Vojta Ježek, 11. Jakub Šmíd, 12.Lukáš Beran (všichni U13m), 6.Nikola Kubíková, 8. Karolína Grossová (U13ž), 3.Tomáš Beran, 5.Jan Gross (U15m), 1.Adéla Šmídová a 3.Adéla Chytilová (U15ž). Dvojici Marcel Beran+Tomáš Beran se podařilo zdolat STONEMANa, což je 162km dlouhý MTB okruh po 9 vrcholech Krušných hor s převýšením 4400 metrů. Nejde o klasický závod, ale hlavně o výzvu a zážitky. Odměnou je jim “stříbrný kámen”.