Duben 2017

Devátého dubna zahájil 17.ročník PAL Cupu horských kol na technicky náročné trati v Městě Touškově. Katka Chytilová se umístila na čtvrtém místě (U11ž), Vojta Ježek byl třetí (U13m), čtvrtá byla Adéla Šmídová (U15ž) a zbytek týmu se většinou umístil ve svých kategoriích do desátého místa. Další víkend následovalo soustředění v Jedovnici – Singltrail Moravský kras a zpestřením byla návštěva propasti Macocha nebo pštrosích hodů. 23.dubna vyrazila pětice statečných v “drsném severském počasí” na Český pohár do Prahy. Za zmínku stojí 28.místo Vojty Ježka, který startoval až z poslední řady sedmdesátky soupeřů, 25.místo Adély Šmídové nebo 15.místo Lukáše Kubíka. Zbytek týmu pak prezentoval v Plzni na akci CYKLODEN – zahájení cyklistické sezony dřevěný Junior bike park. Od nedělu 23.4. jsou v provozu překážky Junior bike parku vedle fotbalového hřiště. Kromě registrace u Českého svazu cyklistiky je náš klub nově registrován u Českého biatlonového svazu.