Červen 2016

Červen byl nabitý závody, vidět nás bylo celkem na osmi akcích. Klatovský závod Becker Cupu byl osmým zastavením krajského poháru MTB a pro kategorie U7 až U11 také finále. Kateřina Chytilová se tak umístila celkově druhá v U9, druhá je i Karolína Grossová v U11. Ostatní ještě v září čeká finálový závod z Pece na Čerchov. Jakub Šmíd je momentálně sedmý, Radka Beranová pátá, Lukáš Kubík v M30 čtvrtý, Marcel Beran drží čtvrté místo v M40 a Martin Ježek je třetí v M50. V soutěži družstev patří trojici A.Šmídová, V.Ježek a K.Chytilová osmé místo z 36 družstev. V soutěži klubů jsme pátí z deseti přihlášených klubů. Tři závody ze šesti má za sebou MTB biatlon Cup. Jakub Šmíd je průběžně první, Adéla Chytilová je třetí, Tomáš Beran svoji kategorii vede, Radka Beranová je v ženách druhá a Marcel Beran je první v kategorii mužů. Pohár pokračuje čtvrtým závodem 2.7. v Postřekově. Dětský seriál závodů Talent Cup má odjeto pět závodů z devíti. Druhá místa průběžně v jednotlivých kategoriích patří Kateřině Chytilové, Karolíně Grossové a Tomáši Beranovi. Třetí je Jan Gross a čtvrtí Vojta Ježek a Adéla Chytilová. Talent Cup pokračuje 13.8. v Hradčanech a 20.8. v Horšicích. V pátek 1.7. budeme na MS horských kol v Novém Městě na Moravě fandit Denise Lukešové z Ejpovic (kateg.juniorky), které začínala v našem klubu a přes ČEZ Tábor se dostala do reprezentace.