Leden 2016

bia těškov

V lednu se konala v Chrástu schůze pořadatelů 16.ročníku P.A.L.-Becker Cupu. Seriál závodů horských kol odstartuje 25.3. časovkou na golfu v Dýšině, třetí závod se pojede v neděli 24.4. v Chrástu. Prezidentem P.A.L. byl zvolen Marcel Beran. Martin Ježek se zúčastnil ve středu 20.1. večerního závodu na běžkách ve Ski Těškov a umístil se na devátém místě. V sobotu 23.1. byl na Těškově náš první veřejný trénink v biatlonu, k dispozici bylo možné vyzkoušet vzduchovku CZ 200T na sklopný terč. Možnost vystřelit si využilo přes 30 lidí a během dvou hodin se vystřílelo 250 diabol. Během ledna spustíme kampaň na Startovač.cz, kde chceme vybrat peníze na další vzduchovky pro druhý ročník MTB biatlonu. Odeslána byla také objednávka týmového oblečení v počtu 42 kusů. V únoru máme v kalendáři další dva ski závody na Těškově, 6.2. MTB závod Ledový kafe v Poběžovicích či 13.2. Běh kolem Boleváku.