Říjen 2015

rijen015

10,5km dlouhým výjezdem na Čerchov skončil 15.ročník Becker Cupu. Celkově 9. se umístil Tomáš Beran, 15. Jan Gross, 4. Adéla Šmídová, 7. Adéla Chytilová (ž.mladší), 8. Viktorka Pánková (ž.starší), 5.Lukáš Kubík, 7. Jan Šmíd (muži), 5. Marcel Beran, 13. Miloš Chytil (veteráni A) a 3. Martin Ježek (veteráni B). Vyhlášení BC proběhne 22.11. od 17:00 v chrásteckém Lidovém domě.  3.10. se jelo ve Skočicích finále dětského Talent Cupu , 4. Katka Chytilová, 4. Jakub Šmíd, 8.Lukáš Beran, 4. Karolína Grossová, 5.Nikola Kubíková, 2.Tomáš Beran, 5. Jan Gross, 3. Adéla Šmídová, 4. Adéla Chytilová a 4. Viktorka Pánková. Úspěchem skončil i MTB biatlon Cup, Tomáš svoji kategorii vyhrál, 2.místo v mužích vybojoval Marcel Beran, v ženách byla druhá Radka Beranová, 3. Adéla Chytilová (žákyně A). Společné vyhlášení Talent Cupu a MTB biatlon Cupu proběhne 14.11. v Příchovicích.

Pošumavská liga MTB měla letos sedm závodů. Celkově 1. Jakub Šmíd, 1. Adéla Šmídová, 1. Lukáš Kubík, 2. Nikola Kubíková, 3.Martin Ježek. Parádní ježdění se nám povedlo 28.září v německém trail parku Rabenberg. Sezona nám pomalu končí, část týmu zkouší cyklokrosové závody, část závody běžecké. Za sebou máme účast na bězích Slalom na suchu (Dýšina), Forestova šestka (Třemošná) či Roudenský běh (Plzeň). 1. listopadu je v plánu Běh na Koráb, 7.11. Run school Rokycany a 17.11. Malá Kralovická.