Říjen 2014

kulich3

V říjnu proběhlo vyhodnocení Talent cupu v Přešticích. Svoje kategorie vyhrály Katka Chytilová a Viktorka Pánková, druhá místa patří Adélce Šmídové, Karolíně Grossové a Jakubovi Šmídovi a pronz přivezl Jan Gross a Adélka Chytilová. Závodem v jihočeských Buzicích skončil seriál závodů Pošumavské ligy horských kol: 1.místo Radka Beranová a Adélka Šmídová, 2.místo Lukáš Beran, Tomáš Beran a Marcel Beran, 3.místo Viktorka Pánková a 4.místo Jan Šmíd. V sobotu 11.10. jsme uspořádali první noční závod horských kol ve Stupně za účasti 29 bikerů, které neodradil vydatný déšť. Cyklomaraton Tour de Brdy se konal 4.10. ve Strašicích, Viktorka Pánková svoji kategorii vyhrála, Tomáš Beran byl třetí, Lukáš Beran čtvrtý. V mužích skončil Lukáš Kubík na 28km trati čtvrtý, Marcel Beran sedmý. Lukáš Kubík ukončil sezonu na 50km okruhu Jesenického surovce MTB 10.místem, Marcel Beran pak v sobotu 25.10. na Pancířských stráních (48km/1600m převýšení) dojel po třech hodinách závodění třináctý. Letošní sezona byla dlouhá, vždyť první závod Ledový kafe v Poběžovicích (s naší účastí) se jel už 15.února! V listopadu nás čeká slavnostní vyhlášení Becker cupu, které proběhne v neděli 23.11. v chrásteckém Lidovém domě.