Září 2014

na web7

Září bylo ve znamení dalšího závodu Becker cup na Březině, které náš klub spolupořádal a kde došlo v zámeckém parku i na společné týmové focení. Aktuálně už nás závodí 16 bikerů ve věku od 4 do 41 let. Pro děti do 10 let byl závod na Březině finálovým. Celkově 10 skončil Matěj Mičan (kateg.Kluci), druhá se umístila Katka Chytilová (holky), pátý Jakub Šmíd (kluci nábor), třetí Karolína Grossová (žákyně nábor), devátý Vojta Ježek, desátý Jan Gross a třináctý Lukáš Beran (všichni žáci nejmladší). Všechny ostatní závodníky ještě čeká finálový závod Pec-Čerchov 28.9. (10,4km / 541m převýšení). Jan Šmíd byl třetí na PLHK v Hojsově Stráži. Lukáš Kubík na Hojsově dojel druhý a o týden později na LOKO cupu v Rakovníku byl třetí. V říjnu se zúčastníme finále Pošumavské ligy MTB v Buzicích, finále Talent cupu ve Skočicích, maratonu Tour de Brdy ve Stračicích a nového závodu Pancířské stráně MTB (25.10.). Na sobotu 11.10. připravujeme ve Stupně noční závod horských kol, start první kategorie v 19:00. Propozice a přihlášky na www.pal-mtb.cz