Říjen 2012

V říjnu přálo cyklistům počasí a v Bavorsku vyvrcholil 30.9. OTV cup závodem v Pegnitz (2.místo Max Kerl). 3.10. pokračoval Alpina cup v Schesslitz (Max Kerl 3. a Sebastian Kerl 2.) a 7.10. v Gottesdorfu Max Kerl v konkurenci 35 účastníků vyhrál  a Sebastian Kerl byl třetí. Z českých závodů zavítala bratrská dvojice Kerlových na Mistrovství zeměkoule (Újezd u Sv.Kříže), kde jim patřilo první místo ve svých kategoriích.
V neděli 28.10. proběhlo v Malesicích celkové vyhlášení Poháru Plzeňského kraje horských kol – Becker cupu 2012. Tady jsou výsledky našich závodníků v celkovém pořadí: Kluci: 3. Sebastian Kerl, 5. Jakub Šmíd, Žákyně nábor: 2. Adéla Foltýnová, Žáci nábor: 2. Maximilian Kerl, 8. Lukáš Beran, Žákyně nejmladší: 5. Viktorie Pánková, 7. Adéla Šmídová, Muži B: 5. Jan Šmíd a 7. Marcel Beran. Družstvo CK Sport Beran-BI ESSE se umístilo na druhém místě.