Březen 2018

Koncem března začala další cyklistická sezona. Na Talent Cup do Horšic zamířila dvojice Jan Gross a Karolína Grossová. Honza svoji kategorii vyhrál, Karolína dojela čtvrtá. Další dvojice vyrazila na Pražský pohár MTB, Lukáš Kubík dojel čtvrtý, Nikola Kubíková také čtvrtá. Takže “bramborových” míst už máme dost, pokračujeme 1.dubna úvodním podnikem PAL Cupu v Městě Touškově, 8.4. se pojede druhý závod Pal Cupu v ejpovickém kempu (časovka), který se zároveň kryje s druhým zastavením Pražského poháru MTB-Jeneč. V sobotu 14.dubna nás čeká druhé pokračování Talent Cupu v Přešticích a na stejné trati pak v neděli 15.dubna zahájí úvodním závodem MTB biatlon. Další víkend (21.-22.4.) naváže úvodní podnik Českého poháru v Praze a duben zakončí 28.4. první MTB “padesátka” Rokycanské krpály, která závodníky zavede na kopce Žďár, Kotel nebo Čilina.