Duben 2019

V dubnu byl nejaktivnější Lukáš Kubík, který na Pal Cupu v Ejpovicích dojel sedmý, na ČP v Kutné Hoře osmý, v Městě Touškově sedmý a na Pražském MTB poháru se probojoval až na třetí místo. První vítězství si přivezl z úvodní časovky Talent Cupu v Přešticích Tobiáš Gruber (odrážedla), jeho sestra Natálka dojela osmá (U9ž). Za zmínku stojí také páté místo Tomáše Berana na Pal Cupu v Ejpovicích (U17m). O prodlouženém velikonočním víkendu proběhlo klubové soustředění v nádherné lokalitě Toulovcovy Maštale. V pátek 26.dubna proběhl střelecký trénink za použití nových rotačních zásobníků. V květnu nám sezona vypukne naplno, 1.května plánujeme zdolat 2 úsek cyklostezky Ohře,  4.5. startuje třetí závod Pal Cupu v Rakovníku, 5.5. pak Talent Cup ve Švihově a na středu 8.5. zveme širokou veřejnost do vodáckého kempu u Berounky na úvodní podnik MTB biatlon Cupu, které pořádá náš klub. Dopoledne proběhne nástřel a od 11:30 pak postupně start všech 12 kategorií. Vyhlášení výsledků bude okolo 16:00. Veškeré informace na www.mtbbiatlon.cz  Následovat bude 18.5. Aimtec open race cyklomaraton v Plzni a 19.5. druhý závod MTB biatlonu v Peci pod Čerchovem.