Leden 2017

V lednu vstoupil náš klub do své 23.závodní sezony. Novou posilou týmu se stala Karolína Butulová (1991) z Rokycan, i přes nabídky konkurence náš klub nikdo neopustil. Pětice bikerů chce zkusit závody Českého poháru a tak po letech obnovujeme registraci u Českého svazu cyklistiky a vypisujeme žádosti o licence. “Pouze” 34 ks oblečení čítá letošní objednávka klubového oblečení, protože se jeho grafika oproti loňsku nezměnila. A známe i termíny závodů v Chrástu. V neděli 30.dubna se pojede ve vodáckém kempu na břehu Berounky už 19.ročník Velké ceny Sport Beran horských kol (druhý závod krajského poháru PAL Cup 2017) a hned druhý den , 1.května 2.ročník MTB biatlonu, což je závod na horských kolech a střelbě ze vzduchovky na 10 metrů vleže. Obě akce jsou určeny pro širokou veřejnost. V plánu akcí na únor jsou první závody, 18.2. Běh kolem Boleváku na 10km a 25.2. orientační závod horských kol Radoušovo bloudění se startem v Losiné.