Září 2016

25.září se jelo finále krajského poháru Becker Cup závodem s hromadným startem z Pece na Čerchov (145 závodníků). V celkovém pořadí se umístila Kateřina Chytilová těsně druhá (u9ž), sedmý byl Jakub Šmíd (U11m), v kategorii U11ž byla druhá Karolína Grossová, U13m – 6.místo Jan Gross, 7.místo Vojtěch Ježek, 17.místo Lukáš Beran, U13ž – 7.místo Adéla Chytilová, 9.místo Nikola Kubíková, U15m – 7.místo Tomáš Beran, U15ž – 8.místo Adéla Šmídová, 12.místo Viktorka Pánková, ženy 35+ – 5.místo Radka Beranová, M30 – 5.místo Lukáš Kubík, M40 – 4.místo Marcel Beran, 13.místo Miloš Chytil a 26.místo Jan Šmíd, M50 – 3.místo Martin Ježek. v konkurenci 36 družstev se nejlépe umístila trojice CK SportBeran Chrást A ve složení Adéla Šmídová, Vojta Ježek a Katka Chytilová na 10.místě. V Soutěži klubů nám patří páté místo s počtem 1930 bodů, kdy na čtvrté Přeštice nám scházelo pouhých 36 bodů. I tak je to pro nás jako ryze amatérský klub bez placeného trenéra pěkný úspěch. V září se jel předposlední závod Talent Cupu v Dolní Lukavici (rekordních 171 dětí) a MTB biatlon na Hradčanech u Chlumčan, kde více než vytrvale pršelo. Přesto zde startovalo šest desítek borců pod dohledem reprezentantky Lucie Charvátové. Lukáš Kubík už začal sezonu cyklokrosů, na prvním závodě v Košumberku u Pardubic dojel devátý (ČP Cyklokros Masters). První říjnový víkend nás čeká GRANDE FINALE, tedy páteční sprinty a sobotní XC v rámci Talent Cupu a nedělní finále MTB biatlon Cupu, vše ve Skočicích u Přeštic.