Listopad 2014

web1

Slavnostní vyhlášení 14.ročníku krajského poháru horských kolo Becker cup proběhlo v neděli 23.11.2014 v chrásteckém Lidovém domě. V kategorii žáci mladší se umístil Tomáš Beran šestý, žákyně mladší Adélka Šmídová byla pátá, Viktorka Pánková šestá. V ženách patřilo páté místo Radce Beranové, muži 30-39 let byl devátý Lukáš Kubík a dvanáctý Jan Šmíd. Ve veteránech 40-49 let uhájil páté místo Marcel Beran, Jirka Mičan byl dvacátý šestý. V soutěži dvojic Správná dvojka se dvojice Radka Beranová/Lukáš Beran umístila na třetí, v soutěži družstev nám patří desáté, třinácté, čtrnácté a patnácté místo ze 24 přihlášených družstev. Výsledky dětí do 10 let najdete v reportu ze září. Od pondělí 24.11. je také mimo provoz Junior Bike park, překážky jsou zazimované. Tak skončila velmi úspěšná dvacátá sezona cyklistického klubu CK Sport Beran Chrást. Vždyť je počet závodníků se letos zvýšil z devíti na šestnáct!