Duben 2014

V dubnu náš tým posílila dvojice sourozenců Grossových. Jan je ročník 2004 a Karolína 2006. Nejprve nás čekala časovka na golfovém hřišti v Horomyslicích, kde Jakub Šmíd svoji kategorii vyhrál, Tomáš Beran byl třetí, Radka Beranová vyhrála žena a z jednatřiceti mužů byl Marcel Beran čtvrtý. O týden později se jel první závod Becker cupu v Městě Touškově, kde se na bednu (3.místo) probojovala Karolína Grossová. O Velikonocích vyrazila dvojice mužů na silniční kriterium ŠUAC do Konstantinových Lázní, ale bohužel do dnešního dne nejsou výsledky. Povedla se i první týmová vyjížďka z Míšova okolo Padrťských rybníků s výjezdem na vrchol Třemšín a cílem v Grill baru Míšov. Zde se nás sešlo sedmnáct včetně rodičů dětí. Druhý závod Becker cupu uspořádal náš klub 27.4. v chrástu, kde se na start postavilo 193 závodníků. Za zmínku stojí 3.místo Karolíny Grossové a 5.místo Marcela Berana (veteráni A). Po dvou závodech Becker cupu je průběžné pořadí našich členů následující (od nejmladších): 11. Matěj Mičan, 11. Jakub Šmíd, 3. Karolína Grossová, 11. Vojta Ježek, 12. Lukáš Beran, 14.Jan Gross, 8. Tomáš Beran, 8. Viktorie Pánková, 9. Adéla Šmídová, 10. Radka Beranová, 17. Jan Šmíd a 5. Marcel Beran. Krajský pohár Becker cup pokračuje 25.5. v Domažlicích.

Během dubna se podařilo v Junior bike parku postavit jak dřevěný chodník, tak dřevěný pumptrack, který navíc dostal nový nátěr. Od 2.5. plánujeme každý pátek od 18:30 do 19:30 nácvik techniky jízdy pro děti.