Říjen 2013

Devatenáctá závodní sezona vyvrcholila 28.9. v Říčanech u Prahy. 6.ročník Jurečkovské šlapky se jel za mrazivého ale slunečného počasí. Lukáš Beran nejprve ve spurtu o první místo těsně porazil Vojtu Ježka, v další kategorii pak s přehledem vyhrál Tomáš Beran. Na vítěze čekala velká stavebnice LEGO. Jakub Šmíd po pádu nedokončil. Odpoledne v kat.40+ dokončil Marcel Beran na sedmém místě a Jan Šmíd v kat.30+ po druhém defektu vzdal. Tečku za sezonou udělal cyklomaraton Tour de Brdy 5.10. ve Strašicích. Na rychlém okruhu bez stoupání se našim dětem moc nedařilo, Vojtu Ježka zbrzdila hned na startu kolize soupeřů, Lukáš Beran v druhém okruhu spadl a tak čest klubu zachraňoval šestým místem Tomáš Beran. Na 29km trati vybojoval Jan Šmíd deváté místo a na 67km okruhu byl Marcel Beran čtrnáctý. Přestože se jednalo o závod horských kol, průměrná rychlost obou bikerů přesáhla 30km/h!