Září 2013

V září čekal muže poslední závod Becker cupu – 7,4km dlouhá horská časovka z Capartic na Čerchov (převýšení 342m). Marcel Beran dokončil osmý, v Becker cupu obsadil celkově čtvrté místo, Jan Šmíd byl na Čerchově patnáctý a v celkovém pořadí je osmý. A tým je po devíti závodech celkově sedmý, B tým pak patnáctý. 7.9. zavítal do Plzně seriál závodů Kolo pro život, kde se Jakub Šmíd umístil v konkurenci 48 startujících jedenáctý a Adélka Šmídová po pádu šestá. Také silniční ŠUAC má svých 14 letošních závodů za sebou. Jan Šmíd (muži B) skončil celkově čtrnáctý a Marcel Beran (muži C) třináctý. Na závěr letošní sezony se chystáme 28.9. do Říčan (Jurečkovská šlapka), 5.10. Strašice – cyklomaraton Tour de Brdy a 13.10. finále PLHK v Buzicích u Blatné.