Červenec+srpen 2013

Ani vedro letošních prázdnin neodradilo naše borce od závodění, pokračoval krajský pohár MTB Becker cup závody v Klabavě, Stupně a časovkou v  Plz.Malesicích. Pro dětské kategorie byla tato časovka posledním závodem BC a v konečném pořadí se umístil na 6.místě Lukáš Beran, 10. Jakub Šmíd, 5.místo Adélka Šmídová, 7.místo Tomáš Beran. Zbylou trojici čeká ještě 22.9. výjezd na Čerchov. Viktorka Pánková je průběžně sedmá, Jan Šmíd osmý a Marcel Beran se díky třetímu místu v časovce posunul už na 2.místo průběžného pořadí Becker cupu. V soutěži družstev je A team sedmý, B team pak na 14.místě. Tomáš Beran navíc zvítězil 30.6. v Těškově a Lukáš Beran vyhrál závod Cyklomaraton tour 24.8. v Plzni. Silniční ŠUAC zavítal o prázdninách do Těškova, Mariánských Lázní a na Lopatárnu v Plzni Doubravce. Jan Šmíd je průběžně třináctý a Marcel Beran jedenáctý. V září sezona nekončí, kromě zmiňovaného finále Becker cupu na Čerchově nás čeká plno dalších závodů. Už nyní jednáme o doplnění našeho týmu o několik zajímavých posil. Junior Bike park byl letos díky rozmáčené louce mimo provoz, v jednání je nová lokalita.