Duben 2013

Letošní cyklistická sezona začala díky dlouhé zimě se zpožděním. Prvním závodem tak byla časovka jednotlivců horských kol na golfovém hřišti v Horomyslicích. Kategorii mužů vyhrál Marcel Beran, Jan Šmíd byl šestý a Viktorka Pánková v žákovské kategorii třetí.  7.4. zahájil Pohár Plzeňského kraje Becker cup Velkou cenou Města Touškova. V konkurenci 207 závodníků jsme se v jednotlivých kategoriích umístili takto: 7.místo Lukáš Beran, 13.místo Jakub Šmíd, 10.místo Tomáš Beran, 6.místo Adélka Šmídová, 10.místo Viktorka Pánková, 18.místo Jan Šmíd a 9.místo Marcel Beran. Zajímavou zkušeností byla také cesta na závod německé Bundesligy horských kol do Heubachu. Na rozblácené trati byl Lukáš Beran čtvrtý v kategorii U9 a Tomáš Beran osmý v U11. Poslední dubnovou neděli se Marcel Beran zúčastnil silniční časovky jednotlivců ŠUAC v Klatovech,v kategorii C 40-49 let se umístil dvanáctý (+6 stupňů a déšť). Aktuálně připravujeme druhý závod Junior Becker cupu, který se pojede již po patnácté na trati v Dolním Chrástu 1.května a je vypsán pro 12 kategorií dětí a mládeže do 16 let. Přijďte povzbudit domácí závodníky, start první kategorie je ve 12:00. Propozice na www.pal-mtb.cz. Každé úterý a čtvrtek vyrážíme s dětmi na 1,5 hodinové vyjížďky. Rádi přivítáme i další děti ve věku 7-12 let (nutný doprovod rodiče). V květnu budeme především navštěvovat turistické cíle v rámci Chrásteckého pasu. Informace na 604 642 728.