Duben 2012

mqdefault

Přesně na apríla odstartovala letošní sezona horských kol časovkou jednotlivců v areálu Golf Parku Dýšina. Z našich borců nejlépe zvládl trať po golfových chodnících Tomáš Beran na 3.místě v kategorii dětí a třetí byl Marcel Beran v kategorii mužů. V dubnu se konala také trojice závodů Poháru Plzeňského kraje Becker cup. Po úvodním závodě v Městě Touškově, časovce v Plzni-Malesicích a Velké ceně Sport Beran v Chrástu je následují průběžné pořadí našich členů: kategorie Kluci 3.místo Sebastian Kerl, 4.místo Jakub Šmíd, kateg.žákyně nábor 2.místo Adélka Foltýnová, kateg.žáci nábor 2.místo Maximilian Kerl, kateg.žákyně nejmladší 6.místo Viktorie Pánková, 9.místo Adélka Šmídová. Zbytek týmu bohužel nestartoval ze zdravotních důvodů. Na neděli 22.4.připravil náš klub jeden ze závodů Becker cupu do Chrástu. Závodu se zúčastnilo 116 závodníků ve věku od 4 do 16 let. Bohužel chrástecký závod zcela ignorují místní děti (narozdíl od 10 závodníků z Dýšiny a dalších ze Zruče, Třemošné, Bušovic, Plzně či Prachatic, Aše, Prahy nebo Mladé Boleslavi…) a tak kromě členů pořádajícího klubu reprezentovala Chrást druhým místem v kategorii Holky pouze Marie Beránková. Také čtvrtý závod Becker cupu připravuje náš klub a to v neděli 13.5. v Litohlavech na Vršíčku. Propozice na závod najdete na www.beckercup.wgz.cz nebo ve výloze prodejny Sport Beran. Ošklivé počasí zdrželo obnovení provozu Junior Bike Parku na konec dubna, aktuálně připravujeme rozšíření o novinku zvanou PUMPTRACK.