Listopad 2019

Lukáš Kubík si 15.11. v Praze převzal cenu za celkově 2.místo v Pražském MTB poháru, aby pak pokračoval v cyklokrosové sezoně. 17.11. startoval ve Schwarzenbergu v sérii Bioracer, kde dojel osmý a 24.11. na Mistrovství Saska v Drážďanech byl sedmý. 16.11. bylo v Přešticích společné vyhlášení Talent Cupu a MTB biatlon Cupu, pro celkové vítěze jednotlivých kategorií (Tobiáš Gruber, Adéla Chytilová a Radka Beranová) byl připraven originální dres.  Novým závodem jsou Forestovo vrcholy se startem na plzeňském náměstí a cílem v Záluží, úkolem je libovolnou cestou zdolat Radyni, Krkavec a Chlum. To se podařilo naší dvojici David Václav a Marcel Beran v čase 2:10 na děleném 9.-10.místě. A listopad uzavřel noční orientační závod horských kol Rokycanský nočník, kde za svitu čelovky dojel Marcel Beran na 3.místě.