Říjen 2020

Před covidem se nám podařilo ještě odjet MTB biatlonový závod ve Skočicích 4.10., ale na finále a mistrovský závod 18.10. v Ejpovicích již nedošlo. Kategorii U9ž letos ovládla Natálie Gruberová, M15 4.místo Tomáš Beran a 6.místo Lukáš Beran, Ž15 2.místo Adéla Chytilová, M45 1.místo Marcel Beran, 3.místo Miloš Chytil a kategorii Ž45 vyhrála Radka Beranová. Vítězové jednotlivých kategorií jsou zároveň Mistři Plzeňského kraje pro rok 2020. V soutěži junior střelců patří 9.místo Natálii Gruberové (68% úspěšnost), v kategorii expert 2.místo Radka Beranová (84%) a 3.místo Marcel Beran (78%) v konkurenci 82 střelců. Vloženou kategorii “trojkových” střelců vyhrál Tomáš Beran (75%). V kategorii Rodina patří “Beranojic” druhé místo. Celkem se letos ze 7 plánovaných závodů konalo 5.

Cyklokrosař Lukáš Kubík vyrazil na Polský pohár v Katovicích, kde v Masters obsadil pěkné desáté místo.