Říjen 2019

V říjnu 2019 vyvrcholil dvěma závody MTB biatlon Cup. Z Mistrovství Plzeňského kraje ze Skočic máme čtyři mistry jednotlivých kategorií: Adéla Chytilová, Tomáš Beran, Ondřej Sommr a Radka Beranová. Po finálovém závodě v Ejpovicích skončila celkově v kat.U9ž na 3.místě Natálie Gruberová, U15m 2.místo Ondřej Sommr, 5.Lukáš Beran, M15 4.Tomáš Beran, Ž15 1.Adéla Chytilová, M35 3.Marcel Beran a Ž35 1.Radka Beranová. Střeleckou soutěž vyhrála Radka Beranová (85% úspěšnost), na 4.místě Marcel Beran (nejlepší muž) s 76%. V soutěži družstev nám patří 2.místo. Vyhlášení MTB biatlon Cupu proběhne 16.11. v Přešticích. V sobotu 26.10. uspořádal náš klub 2.Chrásteckou vzduchovku – střeleckou soutěž pro veřejnost. Zvítězil Jakub Červinka (Plzeň) před Karlem Gruberem a Radkou Beranovou (oba CK Sport Beran). Na první ročník MTB orientačního závodu Forestovy vrcholy zavítala dvojice David Václav a Marcel Beran. Trasa závodu se startem na plzeňském náměstí a cílem v Záluží nebyla dána, ale bylo nutné navštívit tři kontroly – Radyni, Chlum a Krkavec. Po 2:09 jízdy patřilo našim závodníkům dělené 9. a 10.místo.
Nábor: na sezonu 2020 hledáme zájemce do 15 let o MTB biatlon. Informace v prodejně Sport Beran.