Prosinec 2018

Hned 1.prosince startoval Lukáš Kubík v belgickém městečku Mol na cyklokrosovém MS masters, kde v konkurenci šedesáti závodníků dokončil na 39.místě. Sezonu pak definitivně zakončil o týden později v německém Chemnitz, kde ve finále Bioracer serie dojel na 6.místě. Příští rok vstupujeme již do 25.klubové sezony v počtu 30 členů – 16 dětí a 14 dospěláků. V rámci naší klubové MTB biatlon akademie se chceme zaměřit především na závody kombinující střelbu ze vzduchovky s horským kolem (MTB biatlon Cup, MČR Jablonec), ale naše dresy budou vidět i v tradičních regionálních závodech Talent Cupu či Pal Cupu. Do konce prosince ještě zbývá doladit grafiku našeho klubového oblečení a počátkem ledna poslat objednávku. S letošním rokem se rozloučíme klubovým bowlingovým turnajem těsně před Silvestrem.