MTB biatlon Chrást

Třetí zastávka MTB biatlon Cupu se jela 30.8.2020 v Chrástu. Oproti loňsku dorazila pouze asi polovina účastníků, část odradila předpověď počasí, některé covidová karanténa. Nás nezastavila ani partou ožralů zničené značení trati, páteční bouře či sobotní páskování v dešti. Na start se tak dnes v 11:30 postavilo 64 bikerů, pro které byla připravena individuální časovka, kdy se nejezdí na trestné kolo, ale rovnou za každou chybu na střelnici fasujete trestné sekundy. Během nástřelu nepršelo, začalo přesně v 11:30 a skončilo přesně v 13:30, protože v ten okamžik dojel do cíle poslední závodník…………..vyhlášení o hodinu později tak mohlo proběhnout venku a když jsem přivřel obě oči, tak jsem cítil sílu pár slunečních paprsků mezi mraky. 🤓 DĚKUJI MOC všem pořadatelům, dobrovolníkům, rozhodčím na střelnici, zpracování výsledků od Hynka i moderátorce Ivě Kokešové. Klapala i spolupráce s novou majitelkou kempu. A nakonec dorazil i exhejtman PK Josef Bernard se skupinou starostů na předvolební cyklojízdě a měl možnost seznámit se MTB biatlonem a prohlédnout si vzduchovku CZ200T.